Bilgilerinizin gizliliği SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM için son derece önemlidir. İşbu sözleşme, hangi bilgilerin toplanarak veri tabanında saklandığı, izlendiği, nasıl kullanıldığı ve kimlerle paylaşıldığı gibi detayları içerir. Ayrıca SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM internet sitesindeki/sitelerindeki bilgiler hakkındaki uygulamalar hakkında bilgi verir.

 

Kişisel Bilgilerin Açıklanması ve Kullanılabilirlik Durumu

SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM web sitesini kullanırken ziyaret sırasında kim olduğunuzu açıklamaya gerek olmaksızın internetten SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM adresinde gezinebilirsiniz. Ancak, bir hizmetten yararlanmak istediğinizde ya da size ulaşabilmemiz için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyabiliriz. Adınız-Soyadınız, e-posta adresiniz, cep numaranız, ikamet adresiniz ihtiyaç halinde sizden istenecek bilgiler arasındadır. Bir hizmeti satın almak amacıyla verdiğiniz bilgilerin hizmet kullanımı sonrasında bilgilendirme ve çeşitli nedenlerle yeniden kullanılmasını istemeyebilirsiniz. Bu durumda bize konu hakkında gerekli bildirimde bulunmanız yeterli olacaktır. Ayrıca aileden ya da tanıdıklardan herhangi birinin kişisel bilgilerini bize iletmeniz halinde bilgileri verilen kişilerden izin aldığınızı düşünürüz ve konu ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz.

 

SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM web sitesinden herhangi bir hizmeti kullanmak istediğinizde bu isteğinizi yerine getirebilmek için size ait kişisel bilgilerinizi kullanırız. Yeniden aranma ya da kampanyalardan haberdar edilme isteklerinize cevap verebilmek de bunlara dahildir. Size ait kişisel bilgileri SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM ile ortaklığı bulunan aracı firmalarla ve çözüm ortaklarıyla paylaşabiliriz. Aldığınız hizmete yönelik, müşteri hakkındaki incelemelerimizde ya da pazarlama çalışmalarımızda sizinle irtibata geçebiliriz. SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM internet sitelerinden bize ulaştırdığınız bilgiler, SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM ve iş ortakları tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir. Ancak bu uygulama yapılmadan önce bilgilerinizin bu tür uygulamalarda kullanılıp kullanılmayacağına dair bir seçim yapabilirsiniz.

 

Kişisel bilgilerinizi korumaya azami ölçüde önem veririz. Bilgilerinizin güvende olmasına ve korunmasına yönelik şifreleme yöntemleri ile çeşitli önlemler alırız. Yüksek güvenlik sağlayabilmek ve bilgilerinizi paylaşmadan önce sizi koruyabilmek adına bazen, internet sitesinden gönderdiğiniz bilgilere ek olarak, adres doğrulama gibi yöntemlerle ekstra bilgi talebinde bulunabiliriz.

 

Gizlilik Politikamızın Geçerlilik Tarihi ve Değişiklikler

Bu bildirim 21.10.2020 tarihinden itibaren geçerlidir. Uygun görülen durumlarda bildirim hakkında değişiklik SHOESTRİNGSTONEHOUSE.COM tarafından yapılabilir. Herhangi bir zaman fark etmeksizin bildirimin herhangi bir kısmını ya da tamamını değiştirme, bazı bölümler ekleme ve çıkarma hakkını saklı tutarız. Yapılan değişiklikler söz konusu olduğunda bildirimin yapıldığı son güncelleme tarihini belirterek size gerekli uyarıları göndereceğiz. Siteye ziyaretçi olarak gelmeniz, bu bildirimin o an sitede yer alan halini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Değişikliklerden haberdar olmak için ziyaretçilerin bu bildirimi belli aralıklarla yeniden okumalarını tavsiye edebiliriz.